Pan Tealight na wiosnę, czyli zwierzak…

Pan Tealight wyczuwał nadchodzącą Wiosnę. Pora już była odpowiednia, ale jak zwykle trudno mu było żegnać się z Zimą. Miłość nie wybiera… więc i Pan Tealight postanowił, że nawet jej nie będzie pomagał. Jak się ma miłość zdecydować, to niech sama sobie z tym radzi, a co…

Należy być twardym, chociaż… tutaj ze smutkiem rozejrzał się po zawartości „Sklepiku z Niepotrzebnymi„, Wiosna wymagała poświęceń. I więcej starając się nie myśleć o miłości, wziął się za wiosenne porządki. Owe postanowiły nie być dłużne i wzięły się za niego. Nie chciałty byc tak brutalnie brane tylko z tej okazji, że wiecznie zielona Wiosna postanowiła wrócić z wakacji.

Przetrwanie ponad wszystko.

A takie ładne kotki z kurzu się wylęgły i z pajęczyn po prostu koronki udziergano. Trolle ofuknęły Pana Tealighta, gdy ten zbliżył się do ich szafki i tylko odwróciły się na drugi bok, krasnale czmychnęły pod piecyk, główka, zwykle kręcąca się dookoła jego stóp umknęła przed polerującą szmatką… a w całym „Sklepiku z Niepotrzebnymi” zabrzmiał wspólny i obopólnie wzmacniający cierpienie wszystkich mieszkańców, tudzież lekko głaszczący ich plecki – jeśli takowe z definicji posiadali… JĘK.

Ach, współczujemy, umykając przed porządkami… i myslimy o PROJEKCIE ZWIERZAK. Może tak sówka? Ta powyżej jest cudna i przybyła dziś. Po prostu miodzio super i hiper, bardzo polecam zakupy w ROSEMARY’S MANUFACTURE. Świetna obsługa, wszystko jasne, klarowne, bez ściemniania. Towar klasa cudowna dociera migusiem nawet na Wyspę. Zapakowany i cały.

Listonosz dziś przybył w kurzawie drobniutkiego śniegu… Wspaniałe uczucie. Nawet go zrozumiałam, a to już wiecie, wyższy stoopień wtajemniczenia duńskiego języka 🙂 Ale nie przyniósł tylko sówki, przyniósł jeszcze coś 🙂 I od razu wsiąknęłam w kieszonkową: „Żonę Mormona”. Żeby nie było, to mój urodzinowy prezent… ale urodzinki za 21 dni… czyli wciąż o rok młodsza – takietam – powoli się starzeję do 25 marca 😉

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz